دکتر حیدری: خرمشهر انتخابات ‌باشکوهی را تجربه خواهد کرد


به گزارش کمیته اطلاع رسانی حوزه انتخابیه شهرستان خرمشهر دکتر محمد حیدری از شروع فرآیند برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این شهرستان خبر داد.

وی با اشاره به اینکه از ساعت ۸ صبح امروز جمعه ۲ اسفند ۹۸ تمام شعب اخذ رای آماده حضور حماسی شهروندان خرمشهر است افزود: مردم عزیز ما مستحضر باشند که جهت اخذ رای ، همراه داشتن شناسنامه عکس دار و شماره ملی الزامی می‌باشد.

دکتر حیدری با بیان اینکه در شهرستان خرمشهر ۱۰۳ شعبه اخذ رای وجود دارد که ۸۶ شعبه ثابت و ۱۷ شعبه سیار میباشد،اضافه کرد: بر اساس اطلاعیه‌ای که ستاد انتخابات کشور اعلام کرده است، افراد بی‌سواد و روشندل عزیز از افراد مورد اعتماد برای نوشتن رای استفاده نمایند.

فرماندار ویژه شهرستان خرمشهر در ادامه اذعان داشت: تمام دستگاه ها ازجمله هیات اجرایی و هیات نظارت و اعضای شورای تامین شهرستان با هماهنگی کامل و بکارگیری ۴۰۰۰ نفر در عملیات برگزاری انتخابات، بستر مناسبی را برای انتخاباتی پرشور در سطح شهرستان فراهم کرده اند.

دکتر حیدری با اشاره به اینکه ۱۲۶ هزار واجد شرایط رای دادن در شهرستان وجود دارد و انتخابات در امنیت کامل با دستگاه احراز هویت انجام میشود گفت: حدود ۲۰ درصد تعرفه بیشتر از نیاز شهرستان، در بین شعب توزیع شده و هیچ مشکلی از این بابت نخواهیم داشت. توصیه ما این است که مردم در ساعات اولیه پای صندوق ها حضور یافته و این عمل صالح را به ساعات پایانی موکول نکنند.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان خرمشهر در پاسخ به اینکه در ساعات ابتدایی امروز وضعیت شعب چگونه است، بیان نمود: بر اساس گزارشات دریافتی به حمدالله حضور مردم شهیدپرور شهرستان خرمشهر در ساعات اولیه بسیار چشم گیر بوده و این نشان می‌دهد خرمشهر همچون گذشته انتخابات باشکوهی را تجربه خواهد کرد.