معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان از مرکز درمانی فخر النساء بازدید کرد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه خرمشهر ، محمد حیدری از بخش های مختلف مرکز درمانی فخر النساء ،شامل درمانگاه عمومی کوثر و مرکز جراحی فخرالنساء بازدید کرد.

پس از انجام بازدید،جلسه ای با حضور موسس مرکز حجت الاسلام عبدالامیر خاقانی نماینده تام الاختیار مرجع عالیقدر تشیع آیت الله سیستانی و اعضای هیئت مدیره با هدف بررسی وضعیت موجود و مشکلات این مرکز برگزار گردید.

محمد حیدری ضمن آرزوی سلامتی و طول عمرعزتمندانه برای مرجع عالیقدر جهان تشیع آیت الله سیستانی گفت: حضور نماینده ایشان حجت الاسلام عبدالامیر خاقانی ،افتخاری برای شهروندان خرمشهری و منشاء خیر و برکت است.

معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر مرکز درمانی خیریه فخرالنسا در خرمشهر را نمونه ای از جلب مشارکت دانست و افزود: نکته بارز در راه اندازی این مرکز درمانی در خرمشهر نقش مرجعیت در این اتفاق است.

وی افزود: حوزه مشارکت باید برای جلب همکاری حداکثری باشد و مولفه های بین بخشی و خارج از حوزه وزارت بهداست و درمان مورد نیاز است.

حیدری با یادآور شدن تسهیلات قانونی دیده شده از سوی دانشکده علوم پزشکی آبادان برای احداث و فعالیت این مرکز، بر تداوم حمایت های این دانشکده از بخش خصوصی بخش درمان تاکید کرد.

وی خاطرنشان کرد: ما انتظار داریم دانشگاه علوم پزشکی آبادان خدماتی  را که به مردم آبادان ارائه می کند همان خدمات را نیز به مردم شریف خرمشهر ارائه نماید.

نماینده عالی دولت در شهرستان بر لزوم تامین پزشکان مورد نیاز این مرکز و جذب آنها تاکید کرد و گفت: درخصوص تامین پزشکان و رفع مشکلات این مرکز از طریق استاندار   بعنوان یک نیاز ضروری برای شهرستان این مسئله را پیگیری خواهیم کرد.

وی با اشاره به شورای سلامت و امنیت غذایی افزود: متولی امر بهداشت و امنیت غذایی برعهده فرماندار می باشد و مصویات این شورا لازم الاجرا است و مسئول مرکز درمانی فخرالنساء باید در این شورا حضور داشته باشد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر با بیان اینکه ما نسبت به مردم مسئول هستیم گفت: مدیریت جهادی ، انسجام و اتحاد ملی می تواند مقاومت در برابر تحریم های ظالمانه دشمنان را آسان نماید و سربلندی و سرافرازی مردم صبور و متعهد ایران اسلامی را به ارمغان آورد.