دکتر حیدری: هر جا ندای مظلومی بلند می‌شد سردار سلیمانی حاضر بود

دکتر حیدری: هر جا ندای مظلومی بلند می‌شد سردار سلیمانی حاضر بود
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه خرمشهر ،  آیین گرامیداشت سرادر شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور گسترده مردم ولایت مدار ، خانواده معظم شهدا ، جانبازان و ایثارگران و مسئولین محلی دستگاههای اجرایی شهرستان در مسجد جامع خرمشهر برگزار شد .

معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهربا اشاره به پیام تسلیت مقام معظم رهبری گفت:حضرت آقا در پیام تسلیت شهادت سردار شهید سلیمانی بیان فرمودند: سردار سلیمانی یک چهره استراتژیست بود و خون‌خواهان و هواداران ایشان محصور به مرزهای جمهوری اسلامی ایران نیستند بلکه همه انسان‌های کره زمین به خوبی می‌دانند که سردار سلیمانی متعلق به جهان انسانیت و بشریت بوده است.

محمد حیدری افزود: خدمت فرماندهی، اقدامات و فعالیت‌های سردار سلیمانی محصور به مرزهای سیاسی و جغرافیایی نبود بلکه هر جا ندای مظلومی در هر نقطه‌ای از دنیا بلند می‌شد آنجا تفکر ضد استبدادی سردار سلیمانی به نمایندگی از جهان تشیع بر خواسته و علیه نظام سلطه حاضر می‌شد.

وی اظهار داشت: آمریکا و ترامپ تروریست ، شهید سلیمانی را از مسیر برداشت و با جنبش‌های انقلابی، جهان تشیع و ملت ایران اسلامی می‌خواهد چه کار کند، آیا پیش‌بینی آینده را دارد.

حیدری با بیان اینکه ترامپ تمام قوانین بین‌المللی و قانون اساسی آمریکا را زیر پا گذاشت، گفت: ترامپ تمام قوانین بین‌المللی را زیر پا گذاشت تا بتواند اسوه تقوا و مقاومت ایران اسلامی را به شهادت برساند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر افزود: این توهم ترامپ در مغز و تحلیل‌های نابخردانه هواداران آمریکایی مبتنی بر عملیات غیرصحیح و پوشالی می‌شنویم از ابتدا باطل است.

حیدری اظهار داشت: درست است این شهید را دیگر نداریم اما آرمان‌ها و اهداف شهید سلیمانی امروز جهانی شده و دیگر نه آمریکا، نه انگلیس و نه اتحادیه اروپا و دیگر رژیم‌هایی که در منطقه جز فرمانبرداری از آمریکا کاری بلد نیستند بدانند فرهنگ مقاومت تبدیل به یک مکتب آرمانی شده که این مکتب دارای برنامه برای اداره منطقه پر از مسئله و مشکل خاورمیانه است.

وی در ادامه گفت: کار آمریکا به تعبیر مقام معظم رهبری انتقام سختی در پی دارد و اما کشتن سربازان و بمباران پایگاه‌های آمریکایی جوابگوی این التیام و زخم عمیق ملت ایران اسلامی و جهان تشییع است یا خیر،  بدون شک این نخواهد بود.

حیدری با بیان اینکه یک قطره از خون شهیدان ما و شهید سردار سلیمانی با خون هزاران آمریکایی برابری می‌کند، گفت: کشتن سربازان آمریکایی کار سختی نیست اما تغییر استراتژی‌ها مهم است.

وی ادامه داد: شهرستان خرمشهر به عنوان پیشانی استان خوزستان است و دشمنان این نقطه را از ابتدای دفاع مقدس نشانه گرفته بودند امروز باید به تکالیف استراتژیکی خود عمل کند.

حیدری جایگاه خرمشهر در دفاع از اسلام و کشور را رفیع بیان کرد و گفت: ما برای هر وضعیت باید آمادگی ۱۰۰ درصدی داشته باشیم و تنها نیروی مسلح نیست بلکه مردم به عنوان رکن نظام و پشتیبان و حامیان این نظام بایستی مثل نیروی های نظامی آمادگی همه جانبه را داشته باشند.

وی در ادامه گفت: ما در کنار نیروهای مسلح و مقام معظم رهبری و سه قوا برای برطرف کردن مشکلات مردم گام‌های موثری برمیداریم.