میوه پیشرفت، امنیت و آرامش بر درخت اتحاد می‌روید


به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه دزفول شامگاه ۲۳ آبان ۹۸ همزمان با شب میلاد پیامبر اکرم ص. و امام صادق ع. آیین تلبس طلاب در حرم حضرت سبزقبا علیه السلام دزفول برگزار شد.

دکتر محمد حیدری سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول در سخنرانی خود با اشاره به ضرورت وحدت در جامعه اسلامی برای نیل به اهداف والای انسانی و اسلامی بیان داشت: میوه پیشرفت، امنیت و آرامش بر درخت اتحاد می‌روید. جامعه ای که در آن وحدت و انسجام وجود داشته باشد در واقع موجبات امنیت پایدار، آسایش عمومی و پیشرفت در آن جامعه فراهم شده است.

اگر جامعه ای برای نیل به وحدت در مسیر مولفه های دینی و ارزش‌های اخلاقی و الهی گام برداشت حتما به کمال خواهد رسید؛ اما اگر در مسیر انحرافی و بر مبنای کینه توزی و خدعه اهداف را پیگیری کرد، قطعا آن‌روز دشمن چیره خواهد شد.

نماینده عالی دولت در دزفول بیان داشت: آن چیزی که از هفته وحدت و نیز از فلسفه بعثت و سیره ی پیامبر اکرم ص. برای ما حاصل می شود، علاوه بر اخلاق نیکو، وحدت است که امروز لازمه ی جهان اسلام است.

دکتر محمد حیدری در ادامه خاطر نشان کرد: *اگر امروز جمهوری اسلامی ایران در منطقه پرتنش خاورمیانه دارای امنیت پایدار بوده و کمر دشمنان اسلام را شکسته است، بدون تردید این مهم با وحدت و همبستگی ملت و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب بدست آمده است.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول با بیان اینکه “امروز دشمن از اتحاد و برادری مسلمانان هراسان است” تصریح نمود: دشمن از اتحاد مردم کشورما و مسلمانان زخم خورده است و به دنبال تفرقه افکنی برای تضعیف نظام اسلامی و محور مقاومت اسلامی می‌باشد که لازم است همه ی ما با بصیرت، آگاهی و اتحاد مانع از به ثمر نشستن نقشه های دشمن بشویم.

دکتر محمد حیدری به وجود اعتقادات ملی – مذهبی و روحیه انقلابی در میان مردم و مسئولان دزفول اشاره نمود و بیان داشت: با توکل بر خدا و نیز با روحیه‌ی همکاری که بین همه مسئولان شهرستان دزفول وجود دارد ان‌شالله روز‌به‌روز شاهد شرایط بهتری برای دزفول خواهیم بود.

گفتنی است آیین تلبس طلاب دزفول با حضور حضرت آیت الله موسوی جزایری در حرم مطهر حضرت سبزقبا علیه السلام برگزار شد.

۲۳ آبان ۹۸