دکتر محمد حیدری سرپرست فرمانداری ویژه دزفول به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی پیام تبریک صادر نمود که متن آن به بدین شرح است :


بسم الله الرحمن الرحیم
کتاب محصول فکر، اندیشه، ذوق، علم و هنر انسان است و هفته کتاب و کتابخوانی نیز فرصت گرانبهایی برای ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و نیز توصیف پدیده های شگفت انگیز جهان با زبان بشر برای ارتقاء و انتقال اندیشه های ناب می باشد.
فرهنگ ‌دینی ما نیز بر پایه ارزش ِ دانش و نگارش بوده و بزرگترین معجزه ی الهی نیز کتاب است تا بشر بداند برای رهایی از جهل، باید همواره در پی رشد فکری و معنوی خود باشد؛ نهج البلاغه نیز از دیگر کتب بزرگ اسلام است که سرشار از رهنمودها و اندیشه های حق‌طلبانه و عدالت‌گرایانه امام علی علیه السلام می‌باشد که با بهره گیری از این کتب الهی و دیگر کتب ارزشمند میتوان به کمال و سعادت رسید. 
مقام معظم رهبری همواره بر پیشرو بودن نظام اسلامی در تولید علم و افزایش میزان مطالعه افراد جامعه تاکید فرموده که این موضوع بیانگر ضرورت فعالیت بیش از پیش ما مسئولان برای آماده‌سازی بستر کسب دانش و رشد فکری جامعه است.
اینجانب هفته کتاب و کتابخوانی را به همه کتابداران و کتابخوانان، نویسندگان، ناشران، فرهیختگان و دست‌اندرکاران کتابخانه های عمومی و همه شهروندان شهرستان دزفول صمیمانه تبریک عرض می‌نمایم و از درگاه خداوند متعال توفیق روزافزون را برای همگان خواستارم.
محمد حیدری