انتخابات ۹۸ فرصتی برای افزایش روحیه امید در جامعه است

دکتر محمد حیدری در حاشیه معارفه شهردار جدید شهر میانرود دزفول با تاکید بر لزوم همکاری همه دستگاه های اجرایی برای برگزاری انتخابات گفت: انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفند ۹۸ فرصتی برای اتحاد و انسجام و افزایش روحیه امید در جامعه است.

فرماندار ویژه شهرستان دزفول افزود: شوراها، شهرداران، بخشداران و دهیاران باید درنهایت بی‌طرفی، مردم را به مشارکت حداکثری در انتخابات تشویق کنند.

وی بی‌طرفی مسئولان در انتخابات را عامل تقویت استوانه های نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت: امنیت انتخابات نیز باید حفظ شود لذا از مسئولان انتظار می رود در تعاملات اجتماعی از کلیدواژه‌های مناسب استفاده کنند؛ زیرا هر حرف و کلیدواژه‌ای بر رفتار و واکنش مردم تاثیر خواهد داشت.

دکتر حیدری افزود: فردی که وارد مجلس می‌شود باید با تلاش شبانه‌روزی، رضایت مردم را جلب کند زیرا هیچ اشتباه و کوتاهی از دید مردم پنهان نمی‌ماند؛ مردم در پرتو قانون اساسی به این درجه از آگاهی و بصیرت رسیده‌اند که خود می‌توانند تصمیم بگیرند و شرایط جدیدی برای خود خلق کنند.

نماینده عالی دولت در شهرستان دزفول گفت: مسئولان باید آگاه باشند و همه تلاش خود را برای خدمت به مردم بکار گیرند تا جریان زنده رضایتمندی مردم حفظ شود؛ در غیر اینصورت مردم آنها را تغییر خواهند داد.

وی به مسئولان دزفول توصیه کرد از کلیدواژه های همبستگی، اتحاد، وحدت، پرهیز از تحقیر و قومیت‌گرایی استفاده کنند زیرا مسئولان به صورت شرعی و قانونی حق ندارند به موضوعات اختلاف‌برانگیز دامن بزنند.

دکتر محمد حیدری در ادامه با توصیه به مسئولان جهت توجه و مرور سخنرانی های رهبر معظم انقلاب، فرمایشات حضرت آیت الله خامنه‌ای را چراغ راه مسئولان برای انجام وظیفه دانست و بیان کرد: دشمن درپی ناامید کردن مردم است و ما باید در نقطه مقابل دشمن حرکت کنیم زیرا همراهی با گفتمان رسانه‌ای دشمن به مجموعه حاکمیت و نظام مقدس ضربه می‌زند و موجب جنگ روانی می‌شود.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول با بیان اینکه مسئولیت مدیران با افزایش حضور مردم در صحنه بیشتر می شود، افزود: نمایندگان مردم در مجلس و شوراها نباید فراموش کنند که مشروعیت و قدرت و توانمندی آنها ریشه در حمایت مردم دارد. نمایندگان مردم در مجلس و شوراها فرصت برگشت به گذشته و جبران خدمت ندارند لذا باید از فرصت‌ها برای جلب رضایت مردم استفاده کنند.

نماینده عالی دولت در شهرستان دزفول از حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان تقدیر کرد و گفت: مردم دزفول همچون سالهای گذشته ولایتمداری و تبعیت‌پذیری خود از رهبر انقلاب را نشان دادند؛ حضور باشکوه و بانشاط دانش آموزان و دانشجویان در کنار سایر اقشار در این راهپیمایی مایه مباهات است.

۱۳ آبان ۹۸