آشوب‌های خیابانی در عراق و لبنان نتیجه فتنه‌گری سفارتخانه های آمریکاست

نماینده عالی دولت در شهرستان دزفول با اشاره به اهمیت راهپیمایی ۱۳ آبان امسال گفت: جمهوری اسلامی ایران همواره در صف اول مبارزه با تروریسم بوده و در طرف مقابل آمریکا با خباثت، گروه های تروریستی را بوجود آورده و برای ایجاد ناامنی به منطقه فرستاده است.

دکتر محمد حیدری افزود : امسال آمریکا دو هدف فتنه‌گرانه را دنبال می‌کند ، یکی ایجاد آشوب در کشورهای متحد ایران و دوم تبلیغات گسترده در جهت اینکه خود را رهبر مبارزه با تروریسم نشان دهد.! گرچه دروغ‌پردازی از ویژگی های رژیم آمریکا بوده است

وی در ادامه بیان داشت : امروز آشوب‌های خیابانی در کشورهای عراق و لبنان نتیجه خباثت‌های آمریکا و فتنه گری سفارتخانه های این کشور است تا وضعیت متحدان جمهوری اسلامی ایران را متزلزل و بی ثبات نشان دهد.!

نماینده عالی دولت در دزفول با اشاره به سناریوی قتل سرکرده داعش اظهار داشت: رژیم آمریکا با ایجاد این سناریو به دنبال آن است تا با استفاده از تبلیغات رسانه ای، حمایت خود از این گروهک تروریستی که باعث مرگ هزاران نفر انسان بی گناه شد را سرپوش بگذارد اما باید یادآوری شود که ترامپ رسما دولت قبلیِ آمریکا را خالق داعش معرفی کرده و به این موضوع اعتراف کرده است.

دکتر محمد حیدری با اشاره به ۱۳ آبان ماه سال ۵۸ و تسخیر لانه جاسوسی گفت : سفارت آمریکا در ایران به خانه ای برای ایجاد فتنه تبدیل شده بود که دانش آموزان و دانشجویان پیرو خط امام با زیرکی محل فرماندهی فتنه را شناسایی و تسخیر کردند.

وی تصریح نمود : با تسخیر سفارت آمریکا عملا مرکز فرماندهی و فتنه‌گری برای توطئه ها از بین رفت و این امر فقط با رهنمودهای حضرت امام ره‌. و فرمان پذیری دانش آموزان و دانشجویان از ولایت فقیه میسر گردید و امروز نیز پس از گذشت چندین دهه اثرات و برکات این اقدام انقلابی در کشور دیده میشود.

فرماندار ویژه دزفول تسخیر سفارت آمریکا را عامل جلوگیری و خنثی سازی توطئه های آمریکا در قبال ایران دانست و گفت: امروز می‌بینیم سفارت آمریکا در لبنان و عراق پایه گذار درگیری ها در این کشورهاست.

فرماندار ویژه دزفول در ادامه با اشاره به اهمیت راهپیمایی ۱۳ آبان گفت : از همه دانش آموزان ، دانشجویان و اقشار مختلف مردم دزفول دعوت می‌شود روز دوشنبه هفته جاری [۱۳ آبان] ، با حضور در راهپیمایی این روز بزرگ، بار دیگر  تبلیغات و توطئه های دشمن را خنثی کنند.

۱۲ آبان ۱۳۹۸