ملت ایران حریّت را به دولت عراق برگردانده است


دکتر محمد حیدری پیش از ظهر روز شنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول، اظهار کرد: سیاست دشمنان در راستای کمرنگ کردن راهپیمایی عظیم جهان اسلام و تشیع با محوریت جمهوری اسلامی ایران همچون سایر سیاست هایشان محکوم به شکست است‌.
سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول افزود: همه ما بعنوان خدمتگزاران نظام اسلامی باید با تمام توان در راستای خدمت رسانی به زائران و تسهیل امور تلاش کنیم و به میزان وظایف خود، در راستای تقویت ضریب امنیتی این کنگره عظیم قدم برداریم.
دکتر محمد حیدری با بیان اینکه “دشمن به دنبال ضعیف و بحرانی نشان دادن وضعیت عراق است تا با این کار به خیال خودشان از میزان حضور پرشور مردم‌ در اربعین کاسته شود،” گفت: دشمن تلاش دارد تمام مشکلات ناشی از زمان حکومت صدام، دخالت بیگانگان و حتی ایجاد داعش را به گردن جمهوری اسلامی ایران بیندازد در حالیکه ملت ایران نجات بخش عراق بوده و حریّت را به دولت عراق برگردانده است.
دکتر حیدری تاکید کرد: بنابراین هرچه حضور مردم در این حماسه عظیم بیشتر باشد نشان دهنده عظمت جمهوری اسلامی و خنثی کننده توطئه های دشمنان خواهد بود.
وی در ادامه با اشاره به برنامه ریزی ها و اقدامات انجام شده برای خدمات رسانی هرچه بهتر موکب بزرگ شهرستان در مرز چذابه و برگزاری مطلوب راهپیمایی حرم تا حرم در روز اربعین در دزفول، اظهار کرد: جلسات متعددی برگزار و وظایف به خوبی در بین تمامی دستگاه ها و نهادها تقسیم بندی شده تا در پرتو یک مدیریت و ساختار مشخص و منسجم بتوانیم این ماموریت ارزشمند و مهم را به خوبی انجام دهیم‌.
سرپرست فرمانداری ویژه دزفول با بیان اینکه شهرستان دزفول به عنوان معین دشت آزادگان در مرز چذابه تعیین شده، گفت: در چارچوب وظایف و با وحدت و همدلی اقدامات لازم را انجام خواهیم داد تا موکب بزرگ شهرستان دزفول در مرز چذابه همچون هر سال بتواند خدمات کم نظیر و قابل توجهی را به زائران ارائه دهد.
دکتر حیدری تاکید کرد: دستگاه های اجرایی، اداری، نیروهای مسلح، انجمن های مردمی، خیرین و تمام اصناف شهرستان دزفول به صورت واحد و یکپارچه با یک هدف واحد در خدمت دستگاه اباعبدالله (ع) هستند و با تمام توان و قدرت نمی گذاریم کمبودی در این زمینه احساس شود.
وی با بیان اینکه جلسات و هماهنگی های لازم برای برگزاری باشکوه راهپیمایی حرم با حرم نیز با همکاری شورای شهر و شهرداری دزفول انجام شده، تصریح کرد: لازم است به منظور برخورداری از یک برنامه بلند مدت، دبیرخانه ای برای اربعین در شهرستان تشکیل شود تا زیربناهای اولیه و ضروری در مرز ایجاد و به صورت دائمی مستقر شوند.
۱۳ مهر ۹۸