میزبانی دکتر حیدری از حجت الاسلام ناطق نوری در دزفول

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه دزفول، حجت الاسلام والمسلمین علی‌اکبر ناطق نوری عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح یکم مهرماه ۹۸ با استقبال دکتر محمد حیدری نماینده عالی دولت و سرپرست فرمانداری ویژه دزفول وارد این شهرستان شد.

در این سفر که جهت بازدید از برخی ظرفیت های دزفول اتفاق افتاد، دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان نیز حجت الاسلام ناطق نوری را همراهی میکرد و طی آن، از بخش های مختلف کارخانه فولاد روهینا در دزفول از جمله خطوط تولید این شرکت بازدید بعمل آمد.

گفتنی است کارخانه فولاد روهینا دزفول سومین کارخانه ای است که توسط شرکت دانیلی ایتالیا در دنیا نصب و راه اندازی شده، زیرا تکنولوژی آن انحصاری این کشور است.

همچنین از مجتمع بزرگ کشاورزی و دامپروری شهید کیانی دزفول بازدید شد. در این مجتمع با ظرفیت ۴۰۰۰ رأس دام، پرورش نژادهای مختلف گوسفند صورت میگیرد.

بازدید از قسمت های مختلف شرکت قارچ دزفول ازجمله بخش های پیشرفته ی تجهیزاتی و نیز تولید و بسته بندی قارچ از دیگر برنامه ها بود. پس از آن، مجتمع بزرگ پرورش ماهی خاویاری دزفول واقع در بخش چغامیش دزفول مورد بازدید قرار گرفت. بخشی از تولیدات شرکت قارچ و مجتمع پرورش ماهی، به دیگر استان ها و بعضا به خارج از کشور صادر می شود.

لازم به ذکر است این بازدیدها در راستای رفع مشکلات کارخانه های تولیدی و توسعه اشتغال در دزفول صورت گرفته است.

دکتر شریعتی استاندار خوزستان، دکتر محمد حیدری سرپرست فرمانداری ویژه دزفول، حجت الاسلام قاضی دزفولی امام جمعه دزفول و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی، حجت الاسلام ناطق نوری را همراهی می کردند.

دزفول – ۱ مهر ۹۸