چند خبر کوتاه از فرمانداری ویژه دزفول

دکتر محمد حیدری سرپرست فرمانداری ویژه دزفول صبح روز ۱۵ شهریور ۹۸ مصادف با روز ششم ماه محرم، با حضور در حسینیه ثارالله دزفول همراه با دیگر مسئولان شهرستان از جمله حجت الاسلام قاضی امام جمعه دزفول در همایش بزرگ مادران و شیرخوارگان حسینی شرکت نمود.

در ظهر روز ۱۵ شهریور ۹۸ دکتر حیدری با همراهی چلوی معاون سیاسی خود و بخشدار مرکزی دزفول در نماز جمعه شهرامام ره. حضور یافت و پس از نماز با نمازگزاران و مردم از نزدیک دیدار نمود.

همچنین پس از نمازجمعه شهرامام ره، دکتر محمد حیدری سرپرست فرمانداری ویژه دزفول به همراه حجت الاسلام والمسلمین فیض الاسلام امام جمعه این شهر، با خانواده یکی از شهدای شهرامام، دیدار کرده و برخی مشکلات این خانواده را پیگیری نمود.


دکترمحمد حیدری به همراه حجت الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول و سرهنگ سعادت زاده فرماندهی سپاه دزفول باحضور در محل های ایست بازرسی در سطح شهرستان دزفول از نزدیک با حافظان امنیت عزاداری سوگواران حضرت اباعبدالله ع. دیدار نمودند.

همچنین در شامگاه ۱۵ شهریور۹۸ نیز سرپرست فرمانداری ویژه دزفول در هیئت ها و تکایای عزاداری شهرهای میانرود و امام (ره) در بخش مرکزی شهرستان حاضر شد و همراه با مردم به عزاداری پرداخت.

  •