۹۰۰ نفر اشتغال بمناسبت هفته دولت در دزفول

– بخش دوم سخنرانی پیش از خطبه‌ها-

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول در ادامه ی سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه ۸ شهریور ۹۸ دزفول بمناسبت هفته دولت بیان داشت: در مجموعه مدیریت سیاسی شهرستان، مصلحت ها و حکمت های فراوانی برای انتخاب تصمیم و اعلام موضع وجود دارد. همواره اعلام کرده ام برای هر تصمیم و اعلام موضعی، حکمت و مصلحتی وجود دارد. اگر در موضوعی سکوت پیشه کرده ام بر اساس یک مصلحت اجتماعی بوده است. مصلحت و حکمت در مدیریت عالی شهرستان دزفول برای پیشبرد اهداف و توسعه همه جانبه شهرستان و حرکت در جهت منافع مردم مورد توجه بوده است.

دکتر حیدری در پایان به برخی اقدامات دولت در شهرستان دزفول اشاره نمود و گفت: ما در سال ۹۷ در ۱۰ سرفصل بیش از ۳۱۲ میلیارد تومان بودجه گرفتیم که در نوع خودش کم سابقه است. این رقم منهای بودجه های ملی است؛ از محل بودجه های ملی نیز ۹۳ میلیارد تومان بودجه اخذ کردیم که در مجموع بودجه شهرستان دزفول بالغ بر ۴۰۰ میلیارد تومان در سال ۹۷ بوده است.

وی افزود: همچنین تلاش کردیم که هیچ وقفه ای در حرکت توسعه ای شهرستان دزفول پیش نیاید و امروز دزفول به یک کارگاه فعال تبدیل شده است. از مرکز شهرستان تا روستاها و شهرهای حومه و  هرجای شهرستان دزفول که پا بگذارید شاهد یک فعالیت عمرانی خواهید بود و این نشان عزم و اراده مسئولان برای توسعه و پیشرفت شهرستان است.

دکتر حیدری ادامه داد: در هفته دولت به لطف الهی موفق شدیم با کمک همه مدیران بیش از ۴۳ پروژه را افتتاح و کلنگ زنی و یا بهره برداری نماییم که اعتبار انها بالغ بر ۹۰ میلیارد تومان می باشد. این پروژه ها تعداد ۹۰۰ نفر اشتغال مستقیم و ۱۳۹ نفر اشتغال غیرمستقیم را برای جوانان دزفول حاصل کرده است.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول افزود: آنچه تاکنون انجام داده ایم کافی نیست. شهرستان دزفول مجموعه ای از ظرفیت های مختلف با نیروی انسانی باسواد می باشد، شایسته نیست ک شاخصه های پیشرفت شهرستان دزفول در رده های برتر و اول نباشد، باید با همکاری همه مدیران و حمایت امام جمعه محترم در سال ۹۸ علاوه بر برگزاری باشکوه انتخابات در پایان سال، امور مهم و برنامه های امسال را به خوبی به سرانجام برسانیم و در همه زمینه ها رده اول استان را کسب کنیم. نباید معیشت مردم نامناسب باشد، هر جوان بیکاری حقی برگردن ما دارد، نباید شرمنده مردم باشیم.

وی در پایان گفت: از نماینده مردم، مدیران شهرستان، امام جمعه محترم دزفول و استاندار محترم خوزستان که در همه مسایل شهرستان از جمله سیلاب امسال همواره در مرتفع سازی مشکلات تلاشگر بوده اند سپاسگزام.

۸ شهریور ۹۸ – هفته دولت