دزفول به کارگاه فعال اجرای طرح های متعدد صنعتی تبدیل شده است

دزفول به کارگاه فعال اجرای طرح های متعدد صنعتی تبدیل شده است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول، دکتر محمد حیدری در بخشی از سخنرانی خود در همایش هم اندیشی ادارات و صاحبان صنایع با دانشگاه آزاد اسلامی دزفول، با تاکید بر اینکه امنیت سرمایه گذار باید تضمین شود، گفت: تا زمانی که تضامین فرایندی و مدیریتی وجود نداشته باشد صنعت گر نمی تواند به بلوغ برسد. باید برای سرمایه گذار توجیه اقتصادی داشته باشیم تا بتواند سرمایه خود را وارد حوزه تولید شهرستان کند.

وی با بیان اینکه در سال گذشته ۵۰ میلیارد تومان تسهیلات برای ایجاد اشتغال در دزفول پرداخت شده، افزود: علی رغم این رقم مطلوب، چون مدل و الگویی برای بهره مندی صحیح از این اعتبار وجود نداشته است این تسهیلات در حوزه هایی پرداخت شده که اشتغال یا خروجی چندانی نداشته چرا که هدفمند نبوده است.

دکتر حیدری با بیان اینکه دزفول به یک کارگاه فعال در زمینه اجرای طرح های متعدد صنعتی تبدیل شده، عنوان کرد: درصد جذب اعتبارات دزفول ۶۷ درصد بوده که رقم قابل توجهی است.

وی گفت: بیش از ۱۲۴ پروژه در روستاهای محروم و دور افتاده احمدفداله و دره کاید با استفاده از اعتبارات اختصاص یافته به روستاهای فاقد دهیاری در حال اجرا است.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول در پایان با بیان اینکه فضای کار و رونق اقتصادی باید در شهرستان بیش از پیش مشاهده شود، افزود: هر چه اشتغال بیشتر شود امنیت اجتماعی بیشتری حاصل می شود بنابراین لازم است تا با ارتباط هوشمندانه بین دانشگاه، صنعت و سایر حوزه ها نسبت به افزایش اشتغال در شهرستان و رونق تولید تلاش کنیم.۹۸/۵/۱۶