پیام تبریک روز خبرنگار .

پیام تبریک روز خبرنگار . دکتر_محمد_حیدری ویژه روز خبرنگار بدین شرح است:

بسمه تعالی

  سلام و درود خداوند بر قشر سراپا دانای جامعه ایران اسلامی که با ابزار مقدس قلم به تدوین آگاهی و تبیین اندیشه های ناب برگرفته از تعالیم ارزشمند اسلامی پرداخته و تمام قوه فکری و توان اندیشه ورز خویش را در حوزه مبارک و موثر وقایع نگاری ، خبرنویسی و انتشار تحلیل های دلسوزانه و اندیشه های متعهدانه و به دفاع از موجودیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و باورهای عقیدتی ملت شریف و قهرمان ایران صرف می کنند.

ـــــــــــــــــــ

 همانا قلم زدن در سرزمین مقدس ایران اسلامی که محوریت آرمانگرایی و رویارویی عملی و انقلابی با مکاتب فکری پوسیده و تاریخ گذشته در راستای دفاع از حق و صیانت از کرامت انسانی در این کره خاکی است ، پاداشی است که خداوند متعال به جامعه خبرنگاران ایرانی اعطا نموده اند.

ــــــــــــــــــــ

 اینجانب بر این باورم که همیشه ایام خبرنگار ، برای رسیدن به قله های رفیع باورهای انسانی با بهره مندی از تعالیم ناب اسلام عزیز ، چونان سیمرغ بر فراز قله های رفیع آگاهی ، دانایی و حقیقت گویی در اهتزار و پرواز خواهد بود.

ـــــــــــــــــــــــ

    بدینوسیله بر خود لازم دانستم ۱۷ مرداد سالروز شهادت شهید خبرنگار محمود صارمی را که در روزشمار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بعنوان روز خبرنگار یاد شده است را به جامعه خبر رسان و خردمند خبرنگاران و همه عزیزان این مجموعه گرانمایه در #شهرستان_دزفول تبریک عرض نموده و از خداوند منان توفیق دنیوی و کمالات معنوی ایشان را مسئلت دارم.

محمد حیدری – ۱۷ مرداد ماه ۱۳۹۸

دزفول