انتخابات مظهر قدرت ملی است

بسم الله الرحمن الرحیم
انتخابات مظهر قدرت ملی است (مقام معظم رهبری)

کشور عزیز و مقتدر ایران اسلامی در آستانه رویدادی بس بزرگ و سرنوشت ساز قرار گرفته است.

مردمان ایران زمین از هر قوم و مذهبی،از هر جناح و گرایش سیاسی و در هر سطحی از آگاهی های سیاسی و اجتماعی به خوبی می دانند بازیگر اصلی این رزمایش سیاسی خود آنان هستند.

و نیز به نیکی واقفند حال و آینده هموطنانشان و همچنین تثبیت یا تغییر مدیریت سیاسی کشور در دستان تلاشگر آنها،قلب های مهربان و اندیشه های بلند آنان قرار دارد.

و باز هم مسئولانه می دانند که انتخاب عالی ترین منصب سیاسی(رییس جمهور)در نظام اسلامی چه تأثیرات مهم بین المللی و چه تحولات شگرف داخلی به همراه دارد.لذا همه ایرانیان سرافراز از این فرصت برای سربلندی ایران اسلامی  و تداوم مردم سالاری دینی بهره برده و با شرکت در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا،برگ زرین دیگری در کارنامه درخشان خود به یادگار خواهند گذاشت.

اینجانب با درک حساسیت ها و چالش های منطقه ای و بین المللی و ضرورت ها و الزامات داخلی از عموم مردم ایران اسلامی و خاصه هم استانی های سلحشور و فرهیخته کرمانشاهی ام دعوت می نمایم به ندای رهبر معظم انقلاب مبنی بر مشارکت حداکثری در انتخابات لبیک گفته و به تکلیف سیاسی و الهی خویش در قبال مصونیت نظام در برابر توطئه های دشمنان و پاسداری از آرمانهای انقلاب جامه عمل پوشانده و مسیر تلاش و کوشش را برای خدمت و پیشرفت هموارتر از گذشته نمایند.

#دکتر_محمد_حیدری
#رای_میدهیم #انتخابات۹۶ #همه_میاییم