دکتر حیدری: دهیاران و شوراها در انتخابات بی طرف باشند


به گزارش کمیته اطلاع رسانی حوزه انتخابیه شهرستان خرمشهر، محمد حیدری در جلسه با دهیاران و روسای شوراها گفت: دهیاران و شوراها در انتخابات بی طرف باشند.

وی از دهیاران و روسای شوراهای اسلامی روستاها خواست درجریان انتخابات مجلس شورای اسلامی بی طرف باشند و به نفع یا علیه کاندیداهای مجلس اقدامی انجام ندهند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر تصریح کرد: برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند ماه  یک آزمون بزرگ برای همه ما است و تلاش داریم یک انتخابات قانونمند، سالم و امن برگزار کنیم .

حیدری با بیان اینکه امنیت ملی ما در گرو مشارکت مردم است، گفت: مسئله انتخابات یک حق است و این حق قانون اساسی جمهوری اسلامی به مردم عطا کرده لذا با حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای از حق خود برای تعیین سرنوشت خود و اداره مطلوب جامعه استفاده می کنند.

وی بر جلب مشارکت دهیاری‌ها و شوراها برای حضور حداکثری مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد و گفت: نهاد شورا و دهیاری یک نهاد رسمی است و ارتباط دهیاری‌ها و شوراها با مجموعه فرمانداری رفع مسایل و مشکلات مردم باید بیش از گذشته باشد.

نماینده عالی دولت در شهرستان گفت: در این راستا مردم حق دارند در انتخابات شرکت نمایند و بهترین و اصلح ترین فرد را انتخاب نمایند و ما به هر رای مردم که وارد صندوق می شود احترام می گذاریم .

وی افزود: همه ما به واسطه این مشارکت و حضور مردم و امنیت ملی  پایه‌های نظام دینی ما   تقویت می شود لذا باید خدمت‌گزار مردم باشیم.

معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر گفت: وقتی مردم در جبهه های اقتصادی سیاسی حضور دارند و امنیت کشور را تضمین می کنند دشمن مایوس شده و جایی برای نفوذ دشمن باقی نمی‌ماند.

وی افزود: نتیجه انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند ماه ، سربلندی مردم و نظام اسلامی خواهد بود و برخلاف تنش آفرینی دشمن، اتحاد و همراهی ملت و مسئولان، باعث ناامیدی و شکست بدخواهان انقلاب اسلامی خواهد شد.