دکتر حیدری : اصناف و بازاریان همیشه در تمامی صحنه‌های انقلاب یار و یاور نظام بوده‌اند


به گزارش کمیته اطلاع رسانی حوزه انتخابیه شهرستان خرمشهر ، محمد حیدری در نشست با جمعی از اصناف و بازاریان شهرستان خرمشهر گفت: اصناف و بازاریان همیشه در تمامی صحنه‌های انقلاب یار و یاور نظام بوده‌اند.

وی با بیان اینکه بازاریان و اصناف در تمام مراحل پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و قبل از آن همراه مردم بودند و سختی های مسیر انقلاب با حضور این قشر هموارتر شده است، اضافه کرد: تداوم این حضور پس از انقلاب نیز موجب موفقیت های بی‌شماری در کشور شده است.

معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر بر نقش اصناف در توسعه ، پیشرفت وآبادانی جامعه و زنده نگه داشتن روحیه نشاط  اجتماعی تاکید کرد و گفت: در برهه کنونی انتظار از اصناف کمک به ایجاد شور و شوق در جامعه برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی است.

وی اظهار کرد: در طول تاریخ این مرزوبوم، قشر زحمتکش و خدوم اصناف با برخورداری از روحیه مذهبی و پایبندی به اصول و ارزش های دینی کارنامه درخشانی را از خود بر جای گذاشته و همراه با مؤلفه‌های ارزشی همچون امانت، انصاف و عدالت همراه بوده‌اند.

وی به نقش بازاریان در شور و نشاط جامعه اشاره کرد و گفت: از اصناف و بازاریان انتظار می رود به ایجاد شور و نشاط اجتماعی برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی کمک کنند .

فرماندار ویژه خرمشهر شرکت در انتخابات را احساس مسئولیت برای آینده برشمرد و بیان کرد: شرکت در انتخابات تضمین کننده اهداف نظام اسلامی در تمامی عرصه های داخلی و بین المللی است و همه ما وظیفه داریم برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تلاش کنیم.

وی افزود: قانون مداری، اصل بیطرفی و امانتداری سرلوحه کار مجریان انتخابات شهرستان است و برای رعایت مر قانون نهایت تلاش و کوشش خود را می کنند.

حیدری خاطرنشان کرد: بزرگ‌ترین رویداد سیاسی پیش روی کشور برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفندماه است و دشمنان در حال تلاش برای مأیوس کردن مردم برای حضور در این صحنه بزرگ هستند.

نماینده عالی دولت در شهرستان افزود: حضور حداکثری مردم درصحنه انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی پشتوانه عظیمی برای نظام جمهوری اسلامی و باعث افزایش قدرت و اعتبار نظام در سطح بین‌الملل است.

حیدری با بیان اینکه  انتخابات در واقع رقم زدن سرنوشت فرزندان و آیندگانمان و از طرفی همراهی با افرادی است که قرار است در کرسی‌های مجلس برای مسائل مهم تصمیم گیری کنند تاکید کرد:  انتظار داریم که اتحادیه‌ها، اتاق اصناف و بازاریان در تعیین سرنوشت خود به خوبی مشارکت کنند زیرا مسئله انتخابات مهم و سرنوشت ساز است.

حیدری افزود:انتخابات مصداق و نمونه بارزی از دموکراسی و مردم سالاری دینی در کشور است که پس از پیروزی انقلاب اسلامی هرساله در ایران اسلامی انجام می‌شود.

معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر گفت : مردم به برکت انقلاب اسلامی حق انتخاب پیدا کرده و برای سرنوشت خود تصمیم می گیرند و در انتخابات پیش رو نیز برای ساختن مجلس شورای اسلامی که کار قانونگذاری را درکشور دارد، مشارکت بالایی خواهند داشت.

وی افزود: این ظرفیت و سرمایه اجتماعی که بازاریان در اختیار دارند می تواند در کنار سرمایه و قدرت سیاسی رستانی موجب تحول و پیشرفت آن شهرستان شود.

حیدری خاطرنشان کرد: اتحادیه ها و اصناف به مجموعه مسئولین در شهرستان کمک کنند و در تعامل مشترک با یکدیگر منشا تحول اشتغالزایی و توسعه کسب و کار به ویژه کسب و کارهای فن آورانه و دانش پایه که امروز در کشور ما به خوبی در حال رشد است فعالیت کنند تا یک انقلاب جدید اقتصادی و یک رونق مهم در عرصه های مختلف در شهرستان اتفاق بیفتد.