دکتر حیدری: یکی از ملزومات دستیابی به رشد و توسعه، وحدت مردم و مسئولین است


به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه خرمشهر ، بمناسبت آغاز دهه مبارک فجر نماز وحدت  بین مردم و مسئولین باحضور  معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر به امامت حجت الاسلام والمسلمین عادلپور امام جمعه خرمشهر در مسجد جامع برگزار گردید.

محمد حیدری در این مراسم گفت: یکی از ملزومات دستیابی به رشد و توسعه و یا هر هدف والایی، جدا از بحث برنامه ریزی وحدت بین مردم و مسئولین است.

وی افزود: وحدت بین مردم و مسئولین باعث می شود همه برنامه ها و وظایف به درستی انجام شود وباید همه مسئولین شهرستان و آحاد مردم  دست به دست هم دهیم تا غبار محرومیت را از شهرستان خرمشهر برداریم .

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خرمشهر خاطرنشان کرد:  نماز فریضه ای است که رستگاری دنیوی و اخروی را در پی خواهد داشت و حلقه وصل و پیوند ما با خداوند سبحان ، اهل بیت و امامان معصوم (ع) است.

وی افزود: آن چیزی که همه موانع داخلی و بین المللی را برای پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی فراهم کرد رهبری حضرت امام(ره) با اتکا به دین و نماز بود.

معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر تصریح کرد: اگر بخواهیم اسباب و علل موفقیت فردی ،اجتماعی ،سیاسی و معنوی در هر عرصه ای داشته باشیم شرط اول آن اقامه نماز است.

وی افزود:همه مسلمانان جهان حول محور نماز جعع می شوند و در صفوف نماز است که تبعیض ،جنسیت ، قومیت و تبار در آن لحاظ نمی شود بلکه یگانگی ، برادری و دوستی همه جلوه های زیبا ناشی از معنویت نماز است.

حیدری گفت: رسیدن به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی در پرتو وحدت در عمل ، همگرایی و انسجام همه اقشار مختلف جامعه در همه سطوح است.

نماینده عالی دولت در شهرستان افزود: دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی برای اینکه جامعه متدین و انقلابی ما را از درون تهی از معنویت نمایند شبیه سازی های زیادی انجام داده اند آنها طالبان ، القاعده و تفکیری ها را برای تضعیف تشیع  بوجود آوردند.

حیدری افزود: ولایت فقیه، عمود اصلی خیمه انقلاب اسلامی است وما باید قدر این انقلاب و نظام را بدانیم و برای مستحکم کردن پایه های آن با وحدت ، تعامل و همدلی درسایه توجه به منویات مقام معظم رهبری تلاش کنیم .

وی ادامه داد: دومین طراحی دشمن اختلاف افکنی، تفرقه و نفوذ در بین اقشار جامعه است که هم حضرت امام(ره) و هم مقام معظم رهبری داتما برای مسئله وحد ت تاکید کرده اند ، اینها استراتژی های همیشگی دشمن بوده و هست  ما باید تلاش کنیم دشمن به اهدافش نرسد که به حمدلله تاکنون نرسیده است .

فرماندار ویژه خرمشهر افزود: خرمشهر به یک عزم جدی و برنامه تحول زا نیاز دارد که با تلاش نیروهای جوان، خلاق ، ولایت مدار وخستگی ناپذیر این امر محقق خواهد شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت : امروز در آستانه برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی هستیم همه ما مسئولیت خطیری بر عهده داریم و آن حفظ بی طرفی و قانون مداری در انتخابات است.

حیدری ادامه داد: مردم بصیر و انقلابی خرمشهر با آگاهی ، بصیرت و مشارکت حداکثری خودشان در پای صندوق های رای یک تحول جدیدی در شهرستان رقم خواهند زد.