تحریم فرمانده سپاه خوزستان نشانه شکست پروژه فشار حداکثری آمریکاست

در پی تحریم فرمانده سپاه خوزستان توسط دولت آمریکا، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خرمشهر بیانیه ای صادر نمود که متن آن به این شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم
((من کان یرید العزه فلله العزه جمیعا))

ملت ایران با واژه تحریم بیگانه نیست. تحریم؛ آلت دست دولت و رژیمی است که داعیه ابر قدرتی دارد اما در حقیقت در مقابل اراده ملت ایران زانو زده است. امروز بیش از هر زمانی هیمنه پوشالی آمریکا فروریخته و این رژیم با فهرستی از شکست های واقعی از ملت انقلابی ایران مواجه شده است. اعتبار دولت آمریکا نزد متحدانش نیز از دست رفته و ملت مقاومت خواستار خروج آمریکا از منطقه می باشد.

شب گذشته خبر تحریم سردار سرافراز سپاه اسلام سرتیپ پاسدار حاج حسن شاهوارپور فرمانده سپاه خوزستان توسط دولت منفور آمریکا منتشر شد. این تحریم بدون شک بیانگر عجز و ناتوانی رژیم مستکبر آمریکا در مقابل اراده ملت ایران و شکست پروژه فشار حداکثری دولت آمریکا می‌باشد.

سپاه پاسداران خوزستان به فرماندهی سرتیپ شاهوارپور و همراهی دیگر عوامل امنیتی و انتظامی، با برقراری امنیت حداکثری در استان خوزستان و فشردن گلوی آل سعود خبیث و به باد دادن دلارهای آغشته به خون او، بعنوان بازوی توانای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خار چشم رژیم صهیونیستی و آمریکای مستکبر شده است که بغض و کینه آنان، در قالب تحریم این سردار عزیز و جهادگر نمایان شد.

اینجانب ضمن محکومیت اقدام مذبوحانه آمریکا در تحریم فرمانده سپاه خوزستان، از خدمات جهادگونه و بی دریغ برادر عزیز سرتیپ شاهوارپور قدردانی مینمایم. بدون شک این تحریم موجب عزتمندی بیش از پیش مجموعه سپاه پاسداران و مردم شهید پرور استان خوزستان است.

محمد حیدری | ۲۸ دی ۱۳۹۸