نظام آموزشی کشور بر نظام سیاسی اثرگذار است

Nov 13 at 9:48 AM

نشست ماهانه مدیران مدارس شهرستان دزفول صبح روز ۲۰ آبان ۹۸ با حضور سرپرست فرمانداری ویژه دزفول در سالن اجتماعات کوی سوم شعبان برگزار شد.

دکتر محمد حیدری در این نشست با بیان اینکه نظام اداری کشور بر پایه نظام آموزشی مدیریت می‌شود، افزود: اگر اشکالی در نظام آموزشی کشور وارد شود این اشکال در ساختار مدیریتی و اداری کشور نیز وارد خواهد شد و بدون تردید نظام آموزشی کشور بر نظام‌سیاسی اثرگذار است.

وی افزود: نتیجه تلاش نظام آموزشی کشور در میان مدت و بلندمدت دیده می‌شود؛ لذا نباید در این مورد قضاوت آنی داشته باشیم بلکه باید همه عوامل و مولفه‌ها برای تربیت نخبگان در جامعه به درستی عمل کنند تا در آینده مدیران و سکانداران خوبی برای اداره کشور داشته باشیم.

نماینده عالی دولت در دزفول با تاکید بر اینکه نظام آموزشی همواره باید در حال پیشرفت و حرکت روبه جلو باشد، گفت: انسان در همه احوال نیازمند یادگیری و علم‌آموزی است. با توجه به تحولات شتابان در عرصه علم و فناوری فرهنگیان باید در پیشرفت و بروزشدن در دانش، پیشرو باشند چراکه نسل جدید در عصر جدید رشد پیدا می‌کنند و با فناوری های جدید آشنا می‌شوند.

دکتر حیدری افزود: خوشبختانه جامعه معلمان شهرستان دزفول در عرصه‌های سیاسی کشور آگاه و انقلابی ، و در عرصه آموزشی و فرهنگی بروز و اهل دانش هستند که این موضوع قابل لمس است. در بحث اجرایی انتخابات نیز فرهنگیان دزفول همکاران ما در امر مهم برگزاری انتخابات هستند.

۲۰ آبان ۹۸