دوچرخه سوار گردشگر با پرچم متبرک به عتبات عالیات و منقش به تصویر شهدا به دزفول رسید

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول؛ روح اله بصیری‌نیا که حدود ۱۹ ماه است طی دو مرحله در سفر می باشد صبح امروز به دزفول رسید و با دکتر محمد حیدری نماینده عالی دولت و سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول دیدار کرد.

گفتنی است این دوچرخه سوار با هدف ارج‌نهادن به ایثارگران و ترویج فرهنگ‌شهادت، ترویج فرهنگ ‌صرفه جویی انرژی های خدادادی کشور و با نیت تعجیل در فرج امام زمان عج. سفر خود را از حرم مطهر امام خمینی ره. و با گذر از حرم حضرت معصومه س. آغاز کرده و نیز با عبور از مرز مهران و زیارت کربلای معلی و عتبات عالیات عراق سفر خود را ادامه داده است.

او که حامل پرچم متبرک به عتبات عالیات و منقش به تصاویر منتخبی از شهدای مدافع حرم و دفاع مقدس سراسر کشور از جمله شهید محمد جهان‌آرا و شهید سید مجتبی ابوالقاسمی‌پور (از شهدای مدافع حرم دزفول) می‌باشد سفر خود با دوچرخه را از استان های غرب، شمال‌غرب و شمال کشور ادامه داده و تا به مشهد مقدس رفته است؛ در ادامه نیز با عبور از استان های شرقی و جنوبی کشور به شهرهای استان خوزستان و دزفول رسیده است که صبح امروز با دکتر محمد حیدری دیدار نمود و پیام فرهنگی و مذهبی خود به مسئولان و مردم دزفول رساند.

۲۱ آبان ۹۸