انتخابات بر مبنای قانون برگزار می‌شود نه سلیقه جناح‌‌ها و افراد سیاسی


دکتر محمد حیدری نماینده عالی دولت و سرپرست فرمانداری ویژه دزفول در ادامه سخنرانی خود در نشست ماهانه مدیران مدارس دزفول که امروز در کوی سوم شعبان برگزار شد، با بیان اینکه ۳۱۰ صندوق رای بدای انتخابات ۹۸ دزفول در نظر گرفته شده است افزود: این تعداد صندوق رای برای حدود ۴۸۰ هزار نفر جمعیت دزفول در نظر گرفته شده که برای هر صندوق ۱۳ پرسنل اجرایی، بازرسی، نظارتی و امنیتی حضور خواهند داشت.

نماینده عالی دولت در شهرستان دزفول با بیان اینکه اجرای انتخابات بدون همکاری و مشارکت مردم امکان پذیر نیست، گفت: همه ما باید ضمن بی‌طرفی و فارغ از جناح‌بندی ها و تمایلات فردی، به صورت متحد مردم را به مشارکت پرشور و گسترده در انتخابات تشویق و دعوت کنیم تا میزان بالایی از مشارکت مردم در انتخابات دزفول را رقم بزنیم.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان دزفول با بیان اینکه مردم باید آگاهانه و با انگیزه پای صندوق رای حاضر شوند، افزود: انتخابات یک مسئله سیاسی، اجتماعی و چندوجهی است که منافع و مصالح ملی ما نیز در گرو آن است‌‌. اگر انتخابات به درستی تدوین و اطلاع‌رسانی نشود ممکن است مشکلات و اتفاقاتی از دل آن بیرون آید که مورد رضایت عامه مردم و مصلحت کشور نباشند.

دکتر حیدری آموزش و پرورش را یکی از منابع قدرت و مراکز انگیزشی مشارکت مردم در انتخابات دانست و گفت: فرهنگیان از نظر اعتماد مردم به آنها و ضریب نفوذ اجتماعی از اهمیت و جایگاه بالایی برخوردارند و جزو منابع قدرت محسوب می شوند لذا باید در حفظ و جلب اعتماد مردم کوشا باشند.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان دزفول تصریح کرد: ما برای برگزاری انتخابات سالم در دزفول بر مبنای قانون عمل می‌کنیم؛ زیرا نمی توان انتخابات را برمبنای سلیقه‌های جناح ها و افراد سیاسی برگزار کرد.

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول با اشاره به اهمیت انتخاب درست و آگاهانه مردم در انتخابات افزود: طبق اصل ششم قانون اساسی، اداره کشور از طریق انتخابات صورت می گیرد و بیش از ۳۰ اصل قانون به وظایف نمایندگان مجلس شورای اسلامی پرداخته است.

دکتر محمد حیدری با بیان اینکه دولت جمهوری اسلامی برای ورود یک نماینده به مجلس میلیاردها ریال هزینه پرداخت می‌کند، اظهارداشت: سرنوشت مردم و کشور اسلامی بسیار با اهمیت است؛ امور کشور بر اساس تصمیم‌گیری نمایندگان مجلس شورای اسلامی انجام می‌شود و این امر با انتخاب افرادی شایسته میسر است که امیداریم در برگزاری انتخابات ۹۸ بتوانیم با حرکت در مسیر قانون در ‌انجام وظیفه شرعی و قانونی خود موفق باشیم.

۲۰ آبان ۹۸