برگزاری انتخابات قانومند ، با شکوه و با مشارکت حداکثری مردم منجربه وحدت و انسجام ملی می شود


 به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه دزفول امروز ۲۰ مهر۹۸ دکتر محمد حیدری در حاشیه معارفه بخشدار چغامیش با اشاره به برگزاری انتخابات نمایندگان مجلس شورای اسلامی در اسفندماه امسال گفت: طبق اصل ششم قانون اساسی، اداره کشور بر مبنای انتخاب مردم است به طوری که از رئیس جمهورگرفته تا شورای روستا تماما از طریق انتخابات و توسط مردم انتخاب می شوند

حیدری گفت: وظیفه وزارت کشور تحقق اراده ملت برای برگزاری یک انتخابات قانونمند، باشکوه و با مشارکت حداکثری مردم است که منجر به وحدت و انسجام ملی می شود به همین منظور  مسئولان اجرایی اهتمام جدی برای انجام تحقق اراده ملت دارند .
وی افزود: در دزفول تلاش بر این است که انتخابات در عین بی طرفی قانونمند برگزار شود.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول با تاکید بر اینکه توجه از هیچ گروه و حزبی پذیرفته نخواهد شد اظهار داشت: بخشداران، دهیاران و اعضای شوراها که به نوعی درگیر انتخابات اسفندماه هستند اگر بجز قانون عمل کنند به صورت شرعی و قانونی مدیون هستند و نباید آخرت خود را فدای دنیای دیگری کنند و پلکان قدرت حزب سیاسی و گروهی شوند

.
وی اظهار داشت: مردم آگاه و بصیر هستند و خدمتگزار خود را انتخاب خواهند کرد ما نیز وظیفه داریم آنچه مردم به صندوق می اندازند را اجرا کنیم و امانت دار باشیم

وی خط و نشان کشیدن برای انتخابات را تقابل با مردم دانست و گفت: مردم ستون اصلی انقلاب هستند و کسی حق ندارد برای آنها خط و نشان بکشد.
حیدری با بیان اینکه بازرسان و هیات اجرایی امین مردم هستند گفت: امانت یک وظیفه شرعی و انقلابی است و مردم نباید احساس کنند  امانت داران به شخص یا گروهی خاص جهت گیری دارند.

وی در ادامه افزود: باید عواملی که باعث اتحاد و اعتماد سازی بین مردم می شوند را تقویت کرد، باید نشستهای مختلفی در این خصوص برگزار کرد و اعتماد سازی بین مردم و مسئولان بیش از پیش شود.
حیدری گفت: دشمن به دنبال تفرقه افکنی و خدشه دار کردن رابطه مردم و مسئولان است، اگر مردم احساس کنند دولت از آنها دور است و دولت نیز احساس کند ملت پشتوانه اش نیست دشمن به هدفش نزدیک شده است. 

وی بر ضرورت حرکت مخالف سیاست های آمریکا تاکید کرد و گفت: خدمت روز افزون به آحاد مردم از اهداف ما در دزفول است که باید با همکاری مسئولان اجرایی محقق شود.
۲۰ مهر ۹۸