پیام دکتر حیدری بمناسبت هفته نیروی انتظامی

        بسم الله الرحمن الرحیم
امنیت و آسایش، نعمت گرانبهایی است ک گاهی در پیچ و خم روزمرگی ها از داشتن این نعمت بزرگ غافل می شویم، اما در ورای آن ، تلاش شبانه روزی پرسنل تلاشگر و فرماندهان نیروی انتظامی نفهته است که دل در گرو آسایش و آرامش مردم دارند.
نیروی جان برکف انتظامی با الگوپذیری از خط سرخ شهادت و نهضت عاشورا و با استفاده از همه ظرفیت‌های تخصصی و تاکتیک های پلیسی و توانمندی حرفه ای از کیان ایران اسلامی و مرز‌های جغرافیایی و معنوی حفاظت می نماید و همواره در دفاع از مظلومان و مقابله بی امان با متجاوزان و مخلان نظم و امنیت از هیچ کوششی فرو گذار نمی‌کند و دغدغه امنیت مردم را در دل دارند.
بی شک نکوداشت این رشادت‌ها از سوی آحاد مردم، نشان از ایمان و باور قلبی به خدمات ارزنده فرزندان غیور و سبزپوش نیروی انتظامی است.
اینجانب ضمن پاسداشت خون شهدای نظم و امنیت و تبریک صمیمانه ی هفته غرورآفرین نیروی انتظامی به حافظان نظم و امنیت در شهرستان دزفول، از تلاش‌های مجدانه همه پرسنل خدوم، فرماندهان و خانواده‌های محترم آنان تشکر می نمایم و عزت و سربلندی آنان را از خدای سبحان مسئلت دارم.
امیدوارم در سایه‌ی رهنمود‌های فرماندهی معظم کل قوا در پاسداری از خون شهدا و پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و ارتقای جایگاه نظم و امنیت شهرستان دزفول سربلند و ثابت قدم باشید، ان شاالله.
محمد حیدری۱۲ مهر ۹۸