برگزاری نشست بررسی احداث بیمارستان درمان بستر بخش مرکزی


به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول، جلسه بررسی آخرین وضعیت احداث بیمارستان درمان بستر در بخش مرکزی دزفول به ریاست دکتر محمد حیدری سرپرست فرمانداری ویژه دزفول و با حضور دکتر میرشکاک معاونت دانشگاه علوم پزشکی دزفول برگزار شد.

در این جلسه که در محل فرمانداری ویژه دزفول برگزار گردید، ابتدا دکتر محمد حیدری با بیان شرایط بخش مرکزی از جمله حوادث جاده ای جانی و مالی اخیر در این بخش، بر ضرورت تعیین تکلیف در خصوص احداث بیمارستان درمان بستر تاکید نمود و اینکار را در جهت تامین منافع مردم دانست.

پس از صحبت های سرپرست فرمانداری ویژه دزفول نیز نمایندگان شورای اسلامی شهرستان، شوراهای اسلامی شهرهای صفی‌آباد، امام و میانرود نظرات خود را بیان نمودند، همچنین دکتر میرشکاک معاونت دانشگاه علوم پزشکی دزفول نظر کارشناسی خود را در خصوص دو محل پیشنهادی احداث بیمارستان (اردوگاه شهید مطهری و زمین مرکز بهداشت شهرامام) ارائه نمود.

دکتر محمد حیدری نماینده عالی دولت و سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول با اشاره به وضعیت جمعیتی و جغرافیایی بخش مرکزی بیان داشت: بخش مرکزی با جمعیتی بالغ بر ۱۲۰ هزارنفر و گسترهی جغرافیایی، باید همواره با تعامل اعضای شورای اسلامی شهرها در جهت توسعه گام بردارد. نباید با اختلاف نظرها، از هدف نهایی دور شده و دچار خودتحریمی شویم.

وی با تاکید بر هم‌افزایی شوراهای اسلامی شهرهای صفی آباد، امام و میانرود، و لزوم تمکین بر نظرات کارشناسی دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: بر اساس اعلام نظر اکثریت شوراهای اسلامی و نظر کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی، محل نهایی تعیین خواهد شد.

دکتر حیدری اضافه کرد: در روزهای آینده شخصا به این مساله ورود کرده و جهت تسریع در روند احداث بیمارستان درمان بستر بخش مرکزی، کار را از طریق مسئولین استانی پیگیری می نمایم و نتیجه را به اطلاع دانشگاه علوم پزشکی دزفول و مردم و شوراهای اسلامی خواهم رساند.

  •