اصول برگزاری انتخابات ۹۸ از زبان دکتر محمد حیدری

مراقب توطئه دشمنان نظام جمهوری اسلامی باشیم هوشیاری و بصیرت مردم، تبعیت از قانون و رفتار قانونمندانه مردم و کاندیداهای احتمالی می تواند خنثی کننده توطئه های دشمن باشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه دزفول، دکتر محمد حیدری در شورای اداری بخش سردشت این شهرستان که در روز ۶ شهریور ۹۸ برگزار شد به تبیین سیاست های برگزاری انتخابات ۹۸ پرداخت.

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول با اشاره به اصل بی طرفی در برگزاری انتخابات گفت: کارگزاران ما در عرصه انتخابات مجریان، ناظرین و بازرسین انتخابات همه باید نسبت به کاندیداها و نسبت به آنچه اتفاق می‌افتد بی‌طرفی خود را نشان دهند و جانبدارانه عمل نکنند.

دکتر محمد حیدری افزود: نباید علایق شخصی و عاطفی ، ملاحظات سیاسی و گروه بندی ها ، جناح بندی ها ، ملاحظات اجتماعی ، روی مواضع مجریان برگزاری انتخابات سایه بی‌افکند و خدایی ناخواسته مجریان ما از بی طرفی و عدالت خارج بشوند. این خط قرمز دولت [و نظام] است.

نماینده عالی دولت در شهرستان دزفول در ادامه تصریح کرد: صیانت از بی طرفی ، قانون مداری ، انسجام و وحدت ما زمانی حفظ خواهد شد که قانون مدار باشیم و در پناه قانون و در مسیر قانون گام برداریم. ستاره راهنمای ما در برگزاری انتخابات بایستی قانون باشد ولاغیر. اگر چنین نباشد دچار خطا و اشتباه می شویم.

دکتر حیدری با تاکید بر اینکه اصل بی طرفی و وحدت در پناه قانون‌ است افزود: بی طرفی، قانونمداری و حفظ وحدت جزو اصول اساسی برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال ۱۳۹۸ است که امیدواریم خداوند تبارک و تعالی به ما توفیق بدهد تا عامل به قانون، تابع منویات مقام معظم رهبری و مجری سیاست های دولت و وزارت کشور  باشیم.

۶ شهریور ۹۸