۴۸ کیلوگرم هروئین از یک باند مواد مخدر در دزفول کشف شد

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول از کشف ۴۸ کیلوگرم هروئین از یک باند قاچاقچی مواد مخدر طی یک عملیات ضربتی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول دکتر محمد حیدری عصر روز سه شنبه ۵ شهریور ۹۸ در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: با تلاش و کوشش سربازان گمنام امام زمان (عج) و سایر نیروهای امنیتی در هفته گذشته اعضای یک باند بزرگ قاچاقچی مواد مخدر در شهر دزفول پس از رصد و شناسایی طی یک عملیات ضربتی دستگیر شدند.

وی افزود: این باند قاچاقچی، ۴۸ کیلوگرم هروئین و ۲ کیلوگرم حشیش خالص را برای انتقال به شهرها و استان های دیگر دپو کرده بودند که پس از عملیات ضربتی، همه این مواد کشف و ضبط شد.

دکتر حیدری سرپرست فرمانداری ویژه دزفول با بیان اینکه افراد دستگیر شده تحویل مقامات قضایی شده و پرونده آنها در جریان است، گفت: دو تن از اعضای این گروه در حین عملیات متواری شدند که تلاش برای شناسایی و دستگیری آنها نیز ادامه دارد اما همه هسته اصلی این باند دستگیر شده اند.

حیدری همچنین از کشف ۲ کیلوگرم هروئین طی عملیات دیگری در دزفول خبر داد و افزود: تلاش سربازان گمنام امام زمان و سایر نیروهای امنیتی و قضایی در رصد، شناسایی و دستگیری سوداگران مرگ و تامین نظم و امنیت شهرستان جای تقدیر دارد.

۵ شهریور ۹۸