هفته دولت و سالروزشهادت رجایی و باهنر

دکتر محمدحیدری نماینده عالی دولت در شهرستان دزفول با آغاز هفته دولت و سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر پیامی صادر نمود که متن آن بدین شرح است:

بسمه تعالی

هفته دولت نماد وحدت مردم و مسئولان و نیز فرصتی برای سرمشق قراردادن روش و منش شهیدان والامقام رجایی و باهنر در زمینه خدمت رسانی بی منت و خالصانه به مردم است.

نقطه عطف هفته دولت، خدمتگزاری و ارائه خدمات توسط کارگزاران نظام جمهوری اسلامی به مردم است تا ضمن ایجاد روحیه نشاط در جامعه، موجبات امیدواری بیش از پیش شهروندان به نظام و مملکت اسلامی فراهم آید.

مقام معظم رهبری فرمودند ” مسئولان باید دوران مسئولیت را که یک لطف الهی برای خدمت به مردم است، قدر بدانند و از این طریق، برای عرصه بسیار دشوار آخرت توشه فراهم کنند.”

پس همه کارگزاران جمهوری اسلامی باید با تأسی از ویژگی‌های والای اخلاقی و رفتاری شهدای دولت، و در جهت جامه  عمل پوشاندن به منویات رهبر انقلاب، خالصانه در جهت خدمت به مردم گام استوار بردارند و در راستای عزت بیش‌از پیش ایران اسلامی تلاش نمایند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد شهدای والامقام دولت به ویژه شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت را به تمامی همکاران تبریک عرض نموده و موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمان های انقلاب اسلامی و ادامه راه شهیدان، از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

محمد حیدری  هفتـه دولـت  – شهریور ۱۳۹۸

  •