باید انتخابات سالم و مردمی در دزفول برگزار کنیم / حضور پرشور مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی، توطئه های دشمن را خنثی می‌کند

باید انتخابات سالم و مردمی در دزفول برگزار کنیم /حضور پرشور مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی، توطئه های دشمن را خنثی می‌کند

            به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول دکتر محمد حیدری در نشست شورای اداری شهرستان دزفول در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان، اظهار کرد: جلسه شورای اداری یکی از ارکان مهم مدیریت و هماهنگی در شهرستان دزفول است که مطابق با مصوبه شورای عالی اداری کشور هر ماه باید برگزار شود.

         وی شورای اداری را محلی برای صحبت در خصوص مهمترین مسائل شهرستان اعم از فرصت ها، چالش ها و تهدیدها برشمرد و افزود: این نشست همچنین در راستای ایجاد وحدت رویه، انسجام مدیریتی، هم افزایی در ابعاد مختلف و همسو کردن همه توانمندی ها برای توسعه و تقویت مدیریت شهرستان موثر است.

               سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول با اشاره به در پیش رو بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال جاری، گفت: هرگونه انحراف از قانون باعث می شود تا انتخابات در جوهره و ذات اصلی خود که مردمی بودن است دچار لغزش و خطا شود.

             حیدری تاکید کرد: تلاش می شود تا با همکاری تمام مسئولان مرتبط در امر انتخابات و با کمک ائمه جمعه با تکیه بر قانون یک انتخابات باشکوه و مردمی در عین امنیت و اقتدار در شهرستان دزفول برگزار شود ضمن اینکه برنامه ها و اقدامات لازم برای تحقق این مهم در دزفول آغاز شده و تا انتخابات ادامه دارد.

           وی اضافه کرد: روندهای انتخاباتی از مدتی پیش آغاز شده و باید تلاش شود تا بار امانت سنگین جمهوری اسلامی با رعایت تمام جوانب به ویژه اصل بی طرفی و قانون داری به سر منزل مقصود برسد.

          سرپرست فرمانداری ویژه دزفول با اشاره به اهمیت درصد مشارکت مردم در انتخابات، توضیح داد: دشمن به دنبال دلسرد کردن مردم، ناامید کردن و ناکارآمد نشان دادن نهادهای اصلی نظام به آنها است.  دشمن به دنبال این است تا رابطه مردم با مردم، رابطه مردم با نظام و رابطه ارکان نظام با یکدیگر را مخدوش جلوه دهد اما انتخابات و حضور پرشور مردم بهترین فرصت برای خنثی کردن این توطئه دشمن است.

           حیدری با بیان اینکه حضور مردم در انتخابات تحریم‌های غیراخلاقی و غیر انسانی دشمن را نیز بی اثر نشان خواهد داد، عنوان کرد: انتخابات یک مسئله بسیار مهم و راهبردی است که همه موظف هستیم با تمام قدرت از آن استقبال کنیم تا شاهد یک انتخابات سالم و با مشارکت حداکثری مردم در دزفول و کشور باشیم.

۱۳۹۸/۵/۱۳

  •