تردد مدیران و شهرداران به تهران و اهواز باید توجیه داشته باشد چرا مدیران در نماز جمعه شرکت نمی‌کنند؟

تردد مدیران و شهرداران به تهران و اهواز باید توجیه داشته باشد/ چرا مدیران در نماز جمعه شرکت نمی‌کنند؟

       به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول؛ دکتر محمد حیدری سرپرست فرمانداری ویژه دزفول در نشست شورای اداری دزفول، با انتقاد از وجود موانع فراوان بر سر راه سرمایه گذاران گفت: مسوولان باید این موانع را برای رشد و توسعه شهرستان بردارند.

      دکتر محمد حیدری افزود: اطلاع رسانی خدمات دولت به شهروندان ضروری است که برای این کار باید روابط عمومی ها تقویت شوند. کارآمدی مسوولان موجب رضایتمندی مردم، خنثی کردن توطئه های دشمن و تضمین امنیت کشور می شود.

     سرپرست فرمانداری ویژه دزفول با اشاره به برپایی نماز باشکوه جمعه در چهار نقطه از شهرستان گفت: با توجه به استقبال شهروندان از آیین عبادی سیاسی نمازجمعه، طرح توسعه مصلای امام علی علیه السلام دزفول توسط امام جمعه محترم طراحی و به استاندار خوزستان تقدیم شده است.

      دکتر حیدری با بیان اینکه محدودیت های مالی امکان ارائه امکانات را نمی دهد، گفت: علاوه بر شهر دزفول، باید امکانات مورد نیاز برای محل برگزاری نمازجمعه شهرهای تابعه نیز اختصاص یابد.

      دکتر محمد حیدری حضور مسوولان و مدیران در نمازجمعه را وظیفه ای اداری دانست و ضمن انتقاد از عدم حضور برخی مدیران در این آیین عبادی سیاسی گفت: مسوولان باید با ایجاد میز خدمت در محل نمازجمعه پاسخگوی بی واسطه با مردم باشند.  هر مدیر باید روز و ساعت مشخصی را مقرر کند و در خدمت ارباب رجوع و مردم باشد.

     وی همچنین از حجم بالای تردد مسوولان به اهواز انتقاد کرد و افزود: لزوم تردد مدیران و شهرداران به تهران و مرکز استان باید مشخص بوده و توجیه داشته باشد، برخی مدیران چند روز در هفته در محل کار خود حاضر نیستند و اهواز هستند. خروجی و نتیجه نیست؟] ماموریت ها باید همراه با خروجی بوده و حل مشکلات مردم را درپی داشته باشد.

۱۳۹۸/۵/۱۳